Wspólne linie życia. Miłość największym darem – numerologia w związkach

Violetta Irmina Kuklińska-Woźny

Wydawnictwo: Firma Szkoleniowo-Doradcza "VIRGO", Świdnica 2013

Wspólne linie życia. Miłość największym darem-numerologia w związkach, to książka, która wprowadza Czytelnika w zawiły świat relacji międzyludzkich. Pierwsza część książki nawiązuje do roli, jaką odgrywają spotkani na naszej życiowej drodze ludzie. Mówi o różnych formach miłości i rozstajnych drogach, o tym, w jaki sposób wybieramy życiowego partnera, czym jest przyjaźń, rodzicielstwo oraz o tym, jak zbudować dojrzały związek partnerski i rozpoznać toksycznych ludzi. Druga część książki, w oparciu o numerologię, to możliwość poznania charakteru i sposobu funkcjonowania każdej osoby. Wystarczy obliczyć liczbę daty urodzenia, poprzez zsumowanie dnia, miesiąca i roku urodzenia i zestawić ją z dniem urodzenia by uzyskać wiele informacji o sobie i innych ludziach, np. o życiowym partnerze, koleżance, koledze z pracy, przyjaciołach, rodzicach i dzieciach.

Książkę tę szczególnie polecam osobom, które pełnią lub będą pełnić obowiązki rodziców i pragną do tej roli przygotować się świadomie. Dziecko jest wizytówką rodziców. To, jak się bawi i zachowuje mówi o tym jakich ma rodziców. Z książki rodzice dowiedzą się, czym jest proces wychowawczy, jakie są jego konsekwencje, jakie najczęściej popełniają błędy wychowawcze, i jakie szkody wyrządzają swojemu dziecku przekazując mu wszystkie uprzedzenia i przesądy oraz emocjonalne problemy. Sprawdzą, czy wspierają swoje dziecko w rozwoju jego indywidualności, czy też fundują mu na przyszłość różne zaburzenia.

Do lektury tej książki zachęcam również osoby będące w związkach partnerskich i wszystkie osoby zainteresowane numerologią. Dla fanów numerologii to kolejna porcja numerologicznych informacji dotyczących zestawienia wibracji liczby typu osobowości, z wibracją liczby dnia urodzenia. We wcześniejszych moich książkach takiego zestawienia nie opisałam.

Cena: 27.30 PLN

Wysyłka: 10.00 PLN

Loading Aktualizacja koszyka...